Nõudepesuvahendid

Meie käsinõudepesuvahendite sekka kuuluvad erinevate loodusest inpireeritud lõhnadega nõudepesuvahendid. Nõudepesumasina sarja kuuluvad tabletid, geel, sool ja loputusvahend. Kõik vajalik, et sinu nõud saaksid masinas korralikult pestud ning masin oleks töökorras. Meie lai valik loodusest inspireeritud tooteid muudab su kodu puhtuse oaasiks.

Euroopa Liidu ökomärgis

Võime uhkusega tõdeda, et meie Mayeri All-Care puhastus- ja pesuvahenditele on omistatud EL ökomärgis. Antud märgisega toodete elutsükkel, sh toorained, tootmine, pakend ja transport, on keskkonnasäästlikum kui teiste sama grupi toodete puhul. Oleme oma tootesarjas vähendanud ohtlike ainete kontsentratsiooni, mis vähendab riske nii tarbija tervisele kui ka keskkonnale. Koostisosad on omakorda ka biolagunevad, seega kahju üldistele veesüsteemidele on minimaalne. Mayeri All-Care – puhta kodu, puhta keskkonna ja sinu heaolu nimel.

Kasutades Mayeri All-Care tooteid hoolid endast, oma kodust ja keskkonnast

Meie tooted koos uhiuute looduse mustritest, värvidest ning emotsioonidest pakatavate pakenditega moodustavad ühe tugeva ning inspireeriva terviku. Nii positsioneerime end Põhjala ühe innovatiivseima tarbekeemiaettevõttena, kelle missiooniks on käia ajaga kaasas –
 pidades silmas just meie ökoloogilise jalajälje järjepidevat vähendamist.

Keskkond.
Hoolikalt valitud toorained – biolagunevad koostisosad, ei mikroplastile ja ohtlikele säilitusainetele. Taaskasutatud materjalid, täitepakendid plastiku vähendamiseks, samaliigilised pakendid. Tootmisel kasutatakse rohelist energiat. Kõik meie tooted on julmusevabad – ei ole testitud loomadel.

Kodu.
Loodusest inspireeritud lõhnad, kvaliteetsed toorained ja tooted, mis teevad kodu
 ilusaks ning puhtaks. Pealegi näevad meie pakendid välja nii ilusad, et ei taha neid kuidagi kappi ära peita.

Sina.
Ohutumad tooted sinule ja sind ümbritsevatele inimestele. Lisaks pilkupüüdvale pakendidisainile läheb meile korda ka see, mida me toodete sisse paneme.